Biokamin InFire Inside 1500

Kuumakse al. 55,63  / 60 kuud

1659,00 

Tasuta tarne

Seina sisse süvistatav InFire Inside 1500 biokamin sobib ideaalselt korterisse, eramusse, hotelli, restorani ja teistesse interjööridesse kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Bioetanool põleb puhtalt (ei lõhna, ei suitse, ei tahma) ja on usaldusväärne ning ohutu. Antud biokamin on suurim integreeritav biokamin Infire tootevalikus, pakkudes 150 cm laiuse juures suisa meetri pikkust tulejoont. Pikka, atraktiivset ja visuaalselt efektset tulejoont võimaldab meetri pikkune keraamiliste kiududega biopõleti. Lisaks on antud biokaminal 4 mm karastatud klaas, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Inside 1500 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Kolm liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 1-2 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva