Biokamin InFire Inround

Kuumakse al. 126,56  / 60 kuud

4842,00 

Tasuta tarne

InFire Inround on enneolematu vormiga biokamin, selle ümmargune disain võimaldab tuld nautida igast küljest. Biokamina alumise osa saab paigaldada või süvistada tasapinnale ja komplekti kuuluva ülemise osa saab paigaldada lakke. Ülemine osa imiteerib disainielemendina suitsugaaside väljajuhtimist aga biokamin ise korstnaühendust ega ka spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi ei vaja, mistõttu saab seda paigaldada absoluutselt kõikjale – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse või teistesse kliente teenindavatesse ruumidesse. Võid kindel olla, et InFire Inround biokamin oma kauni disainiga ei jää märkamatuks kellelegi. Kamin on varustatud 4 mm karastatud klaasiga (2 poolringi), mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

InFire Inround biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

Biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Põleti mahutab neli liitrit bioetanooli ja võimaldab nautida tuld/soojust 2-3 tundi.

Tarneaeg: Küsi tarneaega