Automaatne biopõleti Gloss Fire Dalex 1200

Küsi pakkumist

Tasuta tarne

Tuntud Ukraina kaubamärgi Gloss Fire automaatne biopõleti Dalex 1200 on mõeldud kõigile neile, kes hindavad uuenduslikke lahendusi ja suurt kasutusmugavust. 

Sellel biopõletil on intelligentne juhtimisüsteem, seda on võimalik juhtida nii juhtpaneelilt kui ka kaugjuhtimispuldist.

Juhtpaneel on peidetud korpuse sisse ja see võimaldab biopõletit sisse/välja lülitada, leegi kõrgust reguleerida (kokku 4 erinevat leegi kõrgust), kaminat kinni/lahti lukustada, kütusekambrit avada, põleti tööd kuvada ja LED’ide abil veateateid kuvada.

Kaugjuhtimispult võimaldab kasutada kõiki eelpoolmainitud funktsioone veelgi mugavalt ja distantsilt.

Automaatne biopõleti Gloss Fire Dalex 1200 pakub oma oma 120 cm pikkuse juures suisa 110 cm pikkust tulejoont. See on ühtlasi varustatud erinevate anduritega, mis tagavad ohutu kasutamise ja lülitavad ohu tuvastamisel biopõleti automaatselt välja. See on varustatud temperatuurianduri, ruumi niiskuse anduri, kütuselekke anduri, ülekuumenemise anduri, seismilise anduri, kaldeanduri, leegi rikkeanduri, CO2 anduri (annab teada, kui süsihappegaasi tase on ruumis kõrge) ja kütuse ülevoolu anduriga (teavitab kütuse ülevoolust bioetanooli täitmise ajal).

Lisaks nutikatele anduritele on automaatne biopõleti varustuses aktiivne jahutussüsteem, mille ventilaatorid lülituvad vajadusel sisse, jahutavad biopõletit ja tagavad ohutu töö.

Biopõleti on varustatud 7 cm kõrge klaasiga, mis suurendab ohutust veelgi ja stabiliseerib tulejoont.

See automaatne biopõleti kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult. 5,2 liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust olenevalt leegi kõrgusest 3,28-8,4 tundi.

Küsi pakkumist