Ahjuuks klaasiga Unico S4

Kuumakse al. 22,23  / 48 kuud

Original price was: 682,00 €.Current price is: 614,00 €.

Ahjuuks klaasiga Unico S4 on valmistatud kvaliteetsest terasest ja see on väga vastupidava konstruktsiooniga. Sel ahjuuksel on ideaalne tasakaal ilu ja praktilisuse vahel.

See sobib ka kõige nõudlikumale ahjumeistrile, kes peab oma töös kõrge kvaliteedi tagama ja samuti ahjuomanikule, kes seda ahjuust aastaid kasutab. Kui enamasti on ahjuuksed värvitud kahekomponentse kuumuskindla värviga, mis võivad kütmisel lõhnasid/aurusid levitada, siis antud ahjuuks on tehases värvitud kallima ja kvaliteetsema ühekomponentse värviga, mis on lõhnatu ja ühtlasi vastupidav.

Antud ahjuuks on suure klaaspinnaga, mis võimaldab lisaks soojusele nautida leekidemängu selle täies hiilguses. Ahjuuks on varustatud kahekordse klaasiga, millel on kaks väga olulist eelist ühekordse klaasi ees. Üheltpoolt on välimise klaasi pinnatemperatuur madalam, mis on eriti oluline ohutuse seisukohast väikelastega või lemmikloomadega peredele. Teiseltpoolt saavutatakse tänu kahekordsele klaasile koldes veelgi kõrgem põlemistemperatuur, mis mõjutab positiivselt põlemisprotsessi ja hoiab samas ukseklaasi puhtamana.

Ahju allosas on õhuvõtuavad, mida on võimalik mugavalt hoova abil reguleerida.

Calor soovitab! Ahjuuks klaasiga Unico S4 on ka meie ahjumeistrite vaieldamatu lemmik ahjude ehitamisel kuna selle paigaldamine on väga lihtne, tänu läbimõeldud ja turvalisele konstruktsioonile on ahjuuks paigalduse ajaks ühe liigutusega eemaldatav.

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva