Soemüür Brula nurk 90° Evo

Kuumakse al. 52,31  / 60 kuud

1567,00 

Tasuta tarne

Salvesta oma ahju, pliidi või kamina soojust efektiivselt Brula uusima põlvkonna soemüüriga. Selle ülesehitamine on võrreldes tavapäraste soojamüüridega lihtne ja kiire kuna koostevead või valed mõõtmed on tänu süsteemiplokkidele välistatud.

90° nurgaga Brula Evo soemüür on universaalne ja kombineeritav kõikide ahjukollete, kaminasüdamike, pliitide ja kasvõi saunakeristega. Soemüür on soojustsalvestav ja seda on võimalik kasutada nii põhikütte- kui abikütteseadmena. See 90° nurka mõeldud soemüür tagab pika salvestusaja, see on valmistatud väga kvaliteetsest šamottmaterjalist ja ümbritsetud teraskastiga.

Antud soemüüri eelisteks on optimeeritud suitsugaaside liikumine lõõristikus, puhastusvõimaluste muutmise võimalus ja täiendatud funktsionaalsusega põhjaosa. Põhjaosal on sisemine rant, vältimaks võimaliku kondentsvee väljapääsu ja sel on valmidus fikseeritavateks tasandusjalgadeks (reguleeritavad vahemikus 170-330 mm), millega saab vajadusel soojamüüri loodida.

90° nurgaga Brula Evo soemüüri lõõri pikkus on 3,55 meetrit, sisendi (lühemal küljel) läbimõõt 180 mm, väljundi (pikemal küljel) läbimõõt 160 mm. Sisend võib vastavalt soovile olla kas vasakul või paremal pool.

Soemüürile on võimalik ehitada ümber väliskest näiteks Brula GSL 30 mm plaatidest, Brula Heat 40 mm või 50 mm soojustsalvestavatest plaatidest, potikividest, toorsavitellistest, põletatud tellistest.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva