Soemüür Brula 75 Evo

Kuumakse al. 37,79  / 60 kuud

1156,00 

Tasuta tarne

Salvesta oma ahju, pliidi või kamina soojust efektiivselt Brula uusima põlvkonna soemüüriga. Selle ülesehitamine on võrreldes tavapäraste soojamüüridega lihtne ja kiire kuna koostevead või valed mõõtmed on tänu süsteemiplokkidele välistatud.

Brula 75 Evo soemüür on universaalne ja kombineeritav kõikide ahjukollete, kaminasüdamike, pliitide ja kasvõi saunakeristega. Soemüür on soojustsalvestav ja seda on võimalik kasutada nii põhikütte- kui abikütteseadmena. Antud soemüür tagab pika salvestusaja, see on valmistatud väga kvaliteetsest šamottmaterjalist ja ümbritsetud teraskastiga.

Brula 75 Evo soemüüri eelisteks on optimeeritud suitsugaaside liikumine lõõristikus, puhastusvõimaluste muutmise võimalus ja täiendatud funktsionaalsusega põhjaosa. Põhjaosal on sisemine rant, vältimaks võimaliku kondentsvee väljapääsu ja sel on valmidus fikseeritavateks tasandusjalgadeks, millega saab vajadusel soojamüüri loodida.

Brula 75 Evo soemüüri lõõri pikkus on 2,24 meetrit, sisendi läbimõõt 180 mm, väljundi läbimõõt 160 mm.

Soemüürile on võimalik ehitada ümber väliskest näiteks Brula GSL 30 mm plaatidest, Brula Heat 40 mm või 50 mm soojustsalvestavatest plaatidest, potikividest, toorsavitellistest, põletatud tellistest.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva