Kombikerisega saun Tartumaal

Meie saunameistrid oma lennukate ideedega said valmis järjekordse ägeda projektiga.

Saunalava ja seinad valmistasime termotöödeldud lepalauast ja -plangust. Iga laud on hoolikalt valitud ja vormitud selliselt, et sein ja lagi omavahel kokku sulanduks. Õdusat valgust annavad seljalaua taga ja laes asetsevad kiudoptilised valgustid.

Puuküttega kerise ehitasime ümber kombikeriseks, mis säästab ruumi ja aega. Saunaomanik saab vastavalt soovile ja emotsioonile valida, kas kütab sauna puudega või mugavalt elektriga. Soovi korral saab aja maha võtta, panna puud kerise koldesse, nautida tule praksumist ja jälgida talvel aknast, kuidas laia lund sajab. Aga saab ka pärast väsitavat tööpäeva juba kaugelt mobiiliäpist kerise kütte panna ja kodu jõudes kuumaks köetud sauna astuda. See kombikeris annab tõelise valikuvabaduse.

Keris on sobilik ka suuremale ruumile ja võimsust on sellel lausa 14 kW! Paigaldasime sauna eesruumi seinale kauni UKU Wifi Glass juhtpuldi, mis võimaldab kerist juhtida nii lokaalselt kui kodust eemal olles.

Kerisetaguse seina viimistlesime Stucco Lustroga ja töötasime välja sellise retsepti, kus sein on eriti efektne just õhtusel ajal.

Mugavamaks leilivõtmiseks paigaldasime leiliruumi leiliveedosaatori süsteemi, mis võimaldab laval olles valida nii lõhnastatud kui tavalise vee vahel. Lihtsalt pikutad mõnusalt laval ja vajutad käeulatuses olevat nuppu, mugav kas pole? Ühtlase leili saamiseks ehitasime ümber originaaldüüsi ja jaotasime leilivee ühtlasemalt üle terve kerise.