Puupliit praeahjuga Caliskan 214

Kuumakse al. 47,90  / 60 kuud

1464,00 

Tasuta tarne

Puupliit praeahjuga Caliskan 214 on traditsioonilise disainiga ja sobib suurepäraselt igasse interjööri. See puupliit pakub õdusat atmosfääri, hubast soojust ja loomulikult võimalust valmistada maailma parimaid roogasid.

Kui puupliidi korpus on valmistatud vastupidavast terasest, siis pealmine keeduala, ukseraamid, jalad ja tuharest on valmistatud eriti vastupidavast malmist. Kvaliteetsest šamotist valmistatud kolle on mõõtudega 24x36x45 cm ja võimaldab pliiti kütta kuni 35 cm pikkuste halgudega.

Praeahjuga Caliskan 214 puupliit on varustatud suure klaasuksega, mis võimaldab maksimaalselt elavat tuld nautida ja muudab köögi eriti hubaseks. Pliidi uksel on kasutatud termošokikindlat soojust peegeldavat keraamilist klaasi, mis annab suurema efektiivsuse ja vähendab tahma tekkimise võimalust klaasile. Klaaspinda aitab puhtamana hoida ka õhukardin, mis tekib põlemisel klaasi ette.

Caliskan 214 puupliit praeahjuga võimaldab aeglast küpsetamist, mis teeb valmistatavad road eriti maitsvaks. Heale praeahjule omaselt leiab ahju seest kroomitud metallresti toiduanumate sobivale kõrgusele asetamiseks. Mugavamaks kasutamiseks on praeahi varustatud temperatuurinäidikuga, mis võimaldab praeahju temperatuuril igal ajahetkel silma peal hoida. Praeahi on varustatud nutika hoovaga, mis võimaldab liigsed toidulõhnad väljutada läbi ahjusisese korstnaühenduse.

Pliit on viimistletud portselan-emailiga ja näeb visuaalselt elegantne välja.

See suure kasuteguriga ja puhta põlemisega keskkonnasõbralik pliit vastab kõige rangematele Euroopa standarditele nagu BImSchV 2, 15a B-VG, Eco Design.

Naudi Sinagi seda originaalset praeahjuga puupliiti ja elavat tuld.

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva