Keskküttekamin Aquaflam 17

Kuumakse al. 119,76  / 60 kuud

4441,00 4785,00 

Tasuta tarne

Keskküttekamin Aquaflam 17 sobib suurepäraselt kõigile neile, kes soovivad kütta eluruume või tarbevett ja nautida samaaegselt elavat tuld. Sel kaminal on 32 liitrine soojusvaheti ja see kütab ära kuni 420 m³ suuruse ruumi(d). Küttesüsteemiga mugavamaks ühendamiseks on ühendused olemas mõlemal pool kaminat.

Keskküttekamin on ideaalne abimees olukordades, kus olemasolev küttesüsteem (nt õhk-vesi soojuspump) jääb kütmisel suurte külmakraadide puhul hätta või olemasolev küttesüsteem on ühel või teisel põhjusel rivist väljas.

Antud keskküttekamin on varustatud puhta klaasi süsteemiga, mis takistab eelsoojendatud õhuvoolu abil liigse tahma kogunemist klaaspinnale.

Keskküttekamin Aquaflam 17 on võimalik vastavalt personaalsele eelistusele soetada neljas erinevas värvitoonis ja kolme erineva õhu sissevõtu reguleerimise süsteemiga – manuaalne, poolautomaatne ja täisautomaatne.

Kaminale on sisse ehitatud välisõhu võtmise võimalus, mis tagab välisõhu juurdevoolu otse koldesse ja mille tulemuseks on parem põlemine. Õhu sissevõtuava on läbimõõduga 120 mm.

Antud keskküttekamin vastab kõige rangematele Euroopa standarditele BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva