Kamin-pliit praeahjuga Caliskan 306-3D

Kuumakse al. 64,89  / 60 kuud

1946,00 

Tasuta tarne

Kamin-pliit praeahjuga Caliskan 306-3D on traditsioonilise disainiga ja sobib suurepäraselt ka suurematesse ruumidesse. See kamin-pliit pakub õdusat atmosfääri, hubast soojust ja loomulikult võimalust valmistada maailma parimaid roogasid.

Kui kamin-pliidi korpus on valmistatud vastupidavast terasest, siis ukseraamid, jalad ja tuharest on valmistatud eriti vastupidavast malmist. Kvaliteetsest šamotist valmistatud kolle on mõõtudega 48x36x45 cm ja võimaldab pliiti kütta suisa kuni 47 cm pikkuste halgudega.

Praeahjuga Caliskan 306-3D kamin-pliit on varustatud kaminale iseloomuliku suure klaasuksega ja 3D versioonile omaselt suurte külgmiste klaasidega, mis võimaldavad maksimaalselt elavat tuld nautida ja muudab köögi eriti hubaseks. Kamin-pliidi uksel on kasutatud termošokikindlat soojust peegeldavat keraamilist klaasi, mis annab suurema efektiivsuse ja vähendab tahma tekkimise võimalust klaasile. Klaaspinda aitab puhtamana hoida ka õhukardin, mis tekib põlemisel klaasi ette.

Caliskan 306-3D kamin-pliit praeahjuga võimaldab aeglast küpsetamist, mis teeb valmistatavad road eriti maitsvaks. Heale praeahjule omaselt leiab ahju seest kroomitud metallresti toiduanumate sobivale kõrgusele asetamiseks. Mugavamaks kasutamiseks on praeahi varustatud temperatuurinäidikuga, mis võimaldab praeahju temperatuuril igal ajahetkel silma peal hoida.

Kamin-pliit on viimistletud portselan-emailiga ja näeb visuaalselt elegantne välja.

See suure kasuteguriga ja puhta põlemisega keskkonnasõbralik kamin-pliit vastab kõige rangematele Euroopa standarditele nagu BImSchV 2, 15a B-VG, Eco Design.

Naudi Sinagi seda originaalset kamina ja pliidi parimaid omadusi ühendavat kütteseadet ja elavat tuld.

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva