Kamin Kratki Titan

Kuumakse al. 54,21  / 60 kuud

1665,00 1735,00 

Tasuta tarne

Modernse disainiga kamin Kratki Titan on suurepärane lahendus kõigile neile, kes soovivad nautida soojust ja elavat tuld. Kamina kumer klaas ja suur kolle võimaldab elavat tuld nautida suurema nurga all st kamina ette mahub rohkem pereliikmeid või häid sõpru. Kamina ülaosas asuv praktiline riiul sobib hästi tee- või kohvitassi soojendamiseks, samuti on võimalik sinna asetada nõu eeterlike õlidega, mille lõhn mõnusalt üle kogu ruumi levib. Kamin on varustatud elegantse ja mugava käepidemega, mis teeb kamina käsitsemise väga lihtsaks. Käepideme perforeeritud disain kaitseb liigse kuumenemise eest ja tõstab kasutusmugavust veelgi. Kamina allosas on panipaik, mida saab kasutada näiteks halgude hoiustamiseks

Kamin on valmistatud kvaliteetsest terasest, mis on vastupidav kõrgetele temperatuuridele. Kõik teraselemendid on laseriga lõigatud ja painutatud CNC painutuspinkidel, mis tagab ülitäpse kokkusobivuse ja kõrge kvaliteedi.

Kamina kolle on varustatud kuumakindla TERMOTEC keraamikaga, mis on soojust akumuleeriv materjal ja talub temperatuuri kuni 660°C. TERMOTEC sile ja hele pind näeb ühtlasi väga muljetavaldav välja. Kaminal on kaks koldelae peeglit ehk deflektorit, mis pikendavad heitgaaside teed ja vastutavad kütuseosakeste järelpõlemise eest ning vähendavad seeläbi kahjulike ainete eraldumist keskkonda. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see kamin ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

Kratki Titan kamin on muuhulgas varustatud puhta klaasi süsteemiga. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, mis tekitab sinna õhukardina ja takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Kaminale on sisse ehitatud välisõhu võtmise võimalus, mis tagab välisõhu juurdevoolu otse koldesse ja mille tulemuseks on parem põlemine. Välisõhu tarbeks on kamina põhja all õhu sissevõtuava läbimõõduga 100 mm.

Kaminat on võimalik tänu reguleeritavale väljalaskeühendusele ühendada korstnaga nii pealt kui tagant. Tagantühenduse puhul on vajalik juurde soetada ülemise ava kate.

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva