Kamin Kratki Titan Panorama

Kuumakse al. 63,59  / 60 kuud

1943,00 

Tasuta tarne

Modernse disainiga kamin Kratki Titan Panorama on suurepärane lahendus kõigile neile, kes soovivad nautida soojust ja elavat tuld. Kamina suur kumer klaas ja suur kolle võimaldab elavat tuld nautida suurema nurga all st kamina ette mahub rohkem pereliikmeid või häid sõpru. Kamin on varustatud elegantse ja mugava käepidemega, mis teeb kamina käsitsemise väga lihtsaks. Käepideme perforeeritud disain kaitseb liigse kuumenemise eest ja tõstab kasutusmugavust veelgi. Kamina allosas on panipaik, mida saab kasutada näiteks halgude hoiustamiseks

Kamin on valmistatud kvaliteetsest terasest, mis on vastupidav kõrgetele temperatuuridele. Kõik teraselemendid on laseriga lõigatud ja painutatud CNC painutuspinkidel, mis tagab ülitäpse kokkusobivuse ja kõrge kvaliteedi.

Kamina kolle on varustatud kuumakindla TERMOTEC keraamikaga, mis on soojust akumuleeriv materjal ja talub temperatuuri kuni 660°C. TERMOTEC sile ja hele pind näeb ühtlasi väga muljetavaldav välja. Kaminal on koldelae peegel ehk deflektor, mis pikendan heitgaaside teed ja vastutab kütuseosakeste järelpõlemise eest ning vähendab seeläbi kahjulike ainete eraldumist keskkonda. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see kamin ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

Kratki Titan panorama kamin on muuhulgas varustatud puhta klaasi süsteemiga. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, mis tekitab sinna õhukardina ja takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Kaminale on sisse ehitatud välisõhu võtmise võimalus, mis tagab välisõhu juurdevoolu otse koldesse ja mille tulemuseks on parem põlemine. Välisõhu tarbeks on kamina põhja all õhu sissevõtuava läbimõõduga 100 mm.

Kaminat on võimalik tänu reguleeritavale väljalaskeühendusele ühendada korstnaga nii pealt kui tagant. Tagantühenduse puhul on vajalik juurde soetada ülemise ava kate.

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva