Kamin Kratki Titan Glass

Kuumakse al. 55,78  / 60 kuud

1671,00 

Tasuta tarne

Kamin Kratki Titan Glass sobib oma soliidse stiiliga igasse interjööri. Klaaspinnaga kaetud esiosa ja suur kolle teevad elava tule nautimise eriti meeldivaks kogemuseks. Kamin on varustatud elegantse ja mugava käepidemega, mis teeb kamina käsitsemise väga lihtsaks. Käepideme perforeeritud disain kaitseb liigse kuumenemise eest ja tõstab kasutusmugavust veelgi.

Kamin on valmistatud kvaliteetsest terasest, mis on vastupidav kõrgetele temperatuuridele. Kõik teraselemendid on laseriga lõigatud ja painutatud CNC painutuspinkidel, mis tagab ülitäpse kokkusobivuse ja kõrge kvaliteedi.

Kamina kolle on varustatud kuumakindla TERMOTEC keraamikaga, mis on soojust akumuleeriv materjal ja talub temperatuuri kuni 660°C. TERMOTEC sile ja hele pind näeb ühtlasi väga muljetavaldav välja. Kaminal on koldelae peegel ehk deflektor, mis pikendab heitgaaside teed ja vastutab kütuseosakeste järelpõlemise eest ning vähendab seeläbi kahjulike ainete eraldumist keskkonda. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see kamin ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

Kratki Titan Glass kamin on muuhulgas varustatud puhta klaasi süsteemiga. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, mis tekitab sinna õhukardina ja takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Kaminale on sisse ehitatud välisõhu võtmise võimalus, mis tagab välisõhu juurdevoolu otse koldesse ja mille tulemuseks on parem põlemine. Välisõhu tarbeks on kamina põhja all õhu sissevõtuava läbimõõduga 100 mm.

Kaminat on võimalik tänu reguleeritavale väljalaskeühendusele ühendada korstnaga nii pealt kui tagant. Tagantühenduse puhul on vajalik juurde soetada ülemise ava kate.

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva