Kamin Kratki Koza K5 SN

Kuumakse al. 38,53  / 60 kuud

1181,00 

Tasuta tarne

Tugijalaga kamin Kratki Koza K5 SN on vaatamata oma väiksele mõõdule suurepärase termiliste parameetritega. Kamin on varustatud elegantse ja mugava käepidemega, mis teeb kamina käsitsemise väga lihtsaks. Põlemise intensiivsust on võimalik mugavalt reguleerida kamina ukse all oleva hoova abil.

Kamin on valmistatud kvaliteetsest terasest, mis on vastupidav kõrgetele temperatuuridele. Kõik teraselemendid on laseriga lõigatud ja painutatud CNC painutuspinkidel, mis tagab ülitäpse kokkusobivuse ja kõrge kvaliteedi.

Kamina kolle on varustatud kuumakindla TERMOTEC keraamikaga, mis on soojust akumuleeriv materjal ja talub temperatuuri kuni 660°C. TERMOTEC sile ja hele pind näeb ühtlasi väga muljetavaldav välja. Kaminal on koldelae peegel ehk deflektor, mis pikendab heitgaaside teed ja vastutab kütuseosakeste järelpõlemise eest. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see kamin ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

Kamin Kratki Koza K5 SN on muuhulgas varustatud puhta klaasi süsteemiga. Jahedam õhk suunatakse klaasile, mis tekitab sinna õhukardina ja takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Kaminat on võimalik tänu reguleeritavale väljalaskeühendusele ühendada korstnaga nii pealt kui tagant. Tagantühenduse puhul on vajalik juurde soetada ülemise ava kate.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva