Kamin Kratki Koza AB S 2

Kuumakse al. 53,98  / 60 kuud

1610,00 1681,00 

Tasuta tarne

Modernse disainiga kamin Kratki Koza AB S 2 on suurepärane lahendus kõigile neile, kes igatsevad soojust ja elavat tuld, kuid kelle interjööris on ruumi vähevõitu. Kamina kumer klaas võimaldab elavat tuld nautida suurema nurga all st kamina ette mahub rohkem pereliikmeid või häid sõpru. Kamin on varustatud elegantse ja mugava käepidemega, mis teeb kamina käsitsemise väga lihtsaks.

Kamin on valmistatud kvaliteetsest terasest, mis on vastupidav kõrgetele temperatuuridele. Kõik teraselemendid on laseriga lõigatud ja painutatud CNC painutuspinkidel, mis tagab ülitäpse kokkusobivuse ja kõrge kvaliteedi.

Kamina kolle on varustatud kuumakindla TERMOTEC keraamikaga, mis on soojust akumuleeriv materjal ja talub temperatuuri kuni 660°C. TERMOTEC sile ja hele pind näeb ühtlasi väga muljetavaldav välja. Kaminal on kaks koldelae peeglit ehk deflektorit, mis pikendavad heitgaaside teed ja vastutavad kütuseosakeste järelpõlemise eest. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see kamin ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

Kamin on muuhulgas varustatud puhta klaasi süsteemiga. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, mis tekitab sinna õhukardina ja takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Kratki Koza AB S 2 kaminal on sisse ehitatud välisõhu võtmise võimalus, mis tagab välisõhu juurdevoolu otse koldesse ja mille tulemuseks on parem põlemine. Välisõhu tarbeks on kamina põhja all õhu sissevõtuava läbimõõduga 125 mm.

Kaminat on võimalik tänu reguleeritavale väljalaskeühendusele ühendada korstnaga nii pealt kui tagant. Tagantühenduse puhul on vajalik juurde soetada ülemise ava kate.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva