Biokamin InFire Inportal 1

Kuumakse al. 64,22  / 60 kuud

1916,00 

Tasuta tarne

InFire Inportal 1 on klassikalise kamina disainiga biokamin, mis sobib suurepäraselt igasse interjööri. Kõrgläikega lakitud MDF-materjalist kamina korpus on elegantne ja silmapaistev.

Biokamin ei vaja korstnaühendust ega ka spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi ja sobib seetõttu absoluutselt kõikjale – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse või teistesse kliente teenindavatesse ruumidesse. Võid kindel olla, et InFire Inportal 1 biokamin oma kauni disainiga ei jää märkamatuks kellelegi. Kamin on varustatud 4 mm paksusega ja õrnalt toonitud karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Inportal 1 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Üks liiter bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-4 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva