Elektrikeris Saunum Premium 9kW

Kuumakse al. 44,54 . / 60 kuud

1436,00 

Tasuta tarne

Kõige kuumem paariteraapia! Sauna ja koduspaa pakkumine mõeldes Sinu naisele, Premium Spa keris + Leil juhtseade 25% soodsamalt! Kingituseks Saunumi aroomiteraapia komplekt!

Elektrikeris Saunum Premium 9kW koos sisekliimaseadmega pakub Sulle soolaspaa elamust kodust lahkumata. See elegantse disainiga elektrikeris on ideaalne valik 8-15 m³ suuruse leiliruumiga saunadesse.

Saunum Premium elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse kuuma õhu leiliruumi ülemistest õhukihtidest ja külmema õhu alumistest õhukihtidest. Kliimaseadme sees õhukihid ja leiliaur maagiliselt segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri kogu leiliruumi ulatuses ja pakub naudingut pealaest jalatallani.

Ühtlasi on Saunum Premium varustatud Himaalaja soolapallidega, mis rikastavad õhku soola ioonidega ja millel on tervendav mõju nii hingamisteedele kui nahale.

Antud elektrikerisega on leil mõnusalt mahe, keha higistab paremini, saunaseanss on pikem ja pärast saunaskäiku ei tunne Sa mingit saunaväsimust ega peavalu.

Elektrikerisest saad valida vastavalt soovile kas mantrasiit halli, valge või vask versiooni.

Võimsus

9 kW 6 kW
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva