Elektrikeris Saunum Premium 6kW + mobiilne juhtseade Saunum Leil

Kuumakse al. 57,14 . / 60 kuud

1839,00 

Tasuta tarne

Kõige kuumem paariteraapia! Sauna ja koduspaa pakkumine mõeldes Sinu naisele, Premium Spa keris + Leil juhtseade 25% soodsamalt! Kingituseks Saunumi aroomiteraapia komplekt!

Elektrikeris Saunum Premium 6kW koos sisekliimaseadmega pakub Sulle soolaspaa elamust kodust lahkumata. See elegantse disainiga elektrikeris on ideaalne valik väiksematesse (5-9 m³) saunadesse korteris või eramajas.

Saunum Premium elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse kuuma õhu leiliruumi ülemistest õhukihtidest ja külmema õhu alumistest õhukihtidest. Kliimaseadme sees õhukihid ja leiliaur maagiliselt segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri kogu leiliruumi ulatuses ja pakub naudingut pealaest jalatallani.

Ühtlasi on Saunum Premium varustatud Himaalaja soolapallidega, mis rikastavad õhku soola ioonidega ja millel on tervendav mõju nii hingamisteedele kui nahale.

Antud elektrikerisega on leil mõnusalt mahe, keha higistab paremini, saunaseanss on pikem ja pärast saunaskäiku ei tunne Sa mingit saunaväsimust ega peavalu.

Elektrikerisest saad valida vastavalt soovile kas mantrasiit halli, valge või vask versiooni.

Saunum Leil on uue põlvkonna mobiilne juhtseade, mille abil juhid ja jälgid Saunumi sisekliimaseadmega elektrikeriseid väga lihtsalt ning mugavalt. Juhtseade on disainitud ja konstrueeritud tippinseneride poolt spetsiaalselt Saunumi keristele, võimaldades luua leilisaunadesse sellist saunakliimat nagu seda meie esivanemad läbi aastasadade oma taredes ja suitsusaunades kogesid.

Vali sobiv sauna valmimise aeg ja kestvus, lülita sisse kerise sisekliimaseade ja naudi täiesti uuel tasemel leilikogemust – hingamise kergust, mahedat kuumust ning eriliselt lõõgastavat saunaelamust.

Mobiilse Saunum Leil juhtseadmega saad kaugjuhtida oma kerist igal ajal ning ükskõik kus parasjagu viibid. Lülita lihtsalt juhtpaneel WIFI võrku ja ühenda Saunumi mobiilirakendusega. Sauna valmimise ja kerise oleku info kuvatakse Sinu mobiiltelefoni ekraanile. Loomulikult on kerist juhtida ka lokaalselt puutetundlikult juhtpaneelilt.

Võimsus

6 kW
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva