Biokamin InFire Instand 1150

Kuumakse al. 34,70 . / 60 kuud

1116,00 

Tasuta tarne

InFire Instand 1150 biokamin on kõrgem versioon Infire Instand 580 biokaminast. Antd biokamin on geomeetrilise samba kujuga ja sobib suurepäraselt mitte ainult sisetingimustesse, vaid ka välitingimustesse. See näeb väga hea välja terassidel, rõdudel või hoonete sissepääsude juures, eriti kui neid on kaks.

Biokamin ei vaja korstnaühendust ega ka spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi ja sobib seetõttu absoluutselt kõikjale – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse või teistesse kliente teenindavatesse ruumidesse. Võid kindel olla, et InFire Instand 1150 biokamin oma kauni disainiga ei jää märkamatuks kellelegi. Kamin on varustatud 4 mm paksuse karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Instand 850 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Üks liiter bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-4 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva