Biokamin InFire Insignio

Kuumakse al. 50,63 . / 60 kuud

1634,00 

Tasuta tarne

InFire Insignio on ainulaadse disainiga biokamin, mis sobib suurepäraselt nii klassikalisse kui modernsesse interjööri. Kamin on kahepoolne ja võimaldab tuld nautida kahest erinevast küljest.

Biokamin ei vaja korstnaühendust ega ka spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi ja sobib seetõttu absoluutselt kõikjale – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse või teistesse kliente teenindavatesse ruumidesse. Võid kindel olla, et InFire Insignio biokamin oma kauni disainiga ei jää märkamatuks kellelegi. Kamin on varustatud 4 mm paksusega ja õrnalt toonitud karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire IInsignio biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Üks liiter bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-4 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva