Biokamin InFire Empire 2

Kuumakse al. 62.11€. / 60 kuud

1922,00 

Tasuta tarne

InFire Empire 2 on modernne biokamin, mis oma ainulaadse disainiga sobib ideaalselt igasse kaasaegsesse interjööri. Antud biokaminat iseloomustavad stiilsed nurgad, vertikaalne majesteetlik korpus ja suurepärane viimistlus.

Biokamin ei vaja korstnaühendust ega ka spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi ja sobib seetõttu absoluutselt kõikjale – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse või teistesse kliente teenindavatesse ruumidesse. Võid kindel olla, et InFire Empire 2 biokamin oma kauni disainiga ei jää märkamatuks kellelegi. Kamin on varustatud korpusesse integreeritud isolatsiooni ja tuulutusavadega, mis kannavad soojuse tuppa. Lisaks on kaminal 4 mm õrnalt toonitud karastatud klaas, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Empire 2 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. 0,7 liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 3-5 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva